1. Skip to Menu
 2. Skip to Content
 3. Skip to Footer

Všetko pre Vašu strechu - pod jednou strechou!

Čo potrebujete vedieť o strechách? Ceny strešnej krytiny, ceny strešných doplnkov, alebo cenu strechy? Ako urobiť strechu?


Strešná krytina Roof

Strešná krytina SATJAM Roof je moderná strešná krytina s univerzálnym použitím a vynikajúcou odolnosťou proti všetkým poveternostným vplyvom, vrátane silného krupobitia. Strešná krytina si svojich priaznivcov si získava predovšetkým vďaka výborným úžitkovým vlastnostiam a veľmi dobrému pomeru kvality a ceny.

Strešná krytina SATJAM Roof a jej využitie

Strešnú krytinu Roof je možné využiť na rekonštrukcie striech, novostavby rodinných domov, stavby bytových domov, strešné nadstavby panelových a bytových domov, stavby občianskej vybavenosti alebo na komerčné a úžitkové objekty.

Prečo sa rozhodnúť pre strešnú krytinu SATJAM Roof

Galériastrešnej krytiny SATJAM

plechova-stresna-krytina-satjam-grande-icetabs.jpg
  Nízka hmotnosť
  hmotnosť strešnej krytiny Roof je až 10 x nižšia ako je hmotnosť betónových strešných krytín, umožňuje optimalizovať náklady na stavbu domu už od samého začiatku.
  Vysoká kvalita materiálu
  vstupný materiál strešnej krytiny je nakupovaný u renomovaných dodávateľov, ako je napr. Arcellor Mittal, Myriad, Corus a ďalší.
  Široká ponuka farieb a povrchových úprav
  široká ponuka farieb a povrchových úprav strešnej krytiny Roof umožní zladenie strešnej krytiny s fasádou a ostatnými stavebnými prvkami.
  Dlhá životnosť strešnej krytiny
  50 - 60 rokov s minimálnymi nárokmi na údržbu strešnej krytiny, záruka na strešnú krytinu je poskytovaná v dĺžke 15 rokov.
  Servis a poradenstvo
  zdarma vám pripravíme kladací plán vrátane materiálového rozpočtu, a pokiaľ sa pre realizáciu rozhodnete, strechu väčšinou dopravíme na miesto stavby nákladným automobilom s hydraulickou rukou.
  Strešný systém
  aby nami dodávané strešné krytiny zodpovedali súčasným požiadavkám na moderné riešenie funkčného strešného plášťa, dodávame spoločne so strešnou krytinou tiež ucelený systém, tvorený strešnými doplnkami, ako sú hrebenáče, záveterné lišty, odkvapové plechy, prestupové prvky, difúzne fólie, originálny spojovací materiál a tiež odkvapy SATJAM Niagara.

Strešná krytina SATJAM Roof - technické údaje

Ľahké strešné krytiny SATJAM Roof sú vyrábané v pásoch s celkovou dĺžkou až 6000 mm, na mieru podľa kladacieho plánu, ktorý vám zdarma zhotovíme a zodpovieme tiež vaše otázky ohľadne konštrukcie a funkčnosti strechy. Vďaka modernej technológii je možné pri tejto strešnej krytine meniť dĺžku aj výšku vlny tak, že ju je možné prispôsobiť latovaniu alebo estetickým požiadavkám užívateľa. Detailné rozmery strešnej krytiny Roof sú uvedené v tabuľke.

Druhy vyhotovenia strešnej krytiny SATJAM Roof Classic

strešná krytina SATJAM Roof rozmery

Minimálny sklon strechy je 10°. Viac informácií o montáži nájdete v montážnom návode.

TIP: Novinka v matných farbách - tehlová, v našich farebných vzorkovniciach označená ako RR 750, sa mimoriadne hodí ku krytine SATJAM Roof. Strecha v tomto vyhotovení je takmer nerozoznateľná od klasických pálených škridiel.

Systém strešnej krytiny Soft Line

Pri nízkych sklonoch striech môže v určitých prípadoch dôjsť k vzlínaniu vlhkosti v pozdĺžnom spoji dvoch tabúľ. Z toho dôvodu je strešná krytina SATJAM Roof vybavená dvoma poistnými odvodňovacími drážkami - jednou v hornej vlne a druhou v spodnej. Podstrešie strešnej krytiny je tak dokonale chránené proti náhodnému vniknutiu vlhkosti.

CENA: ceny krytiny SATJAM sú od 5,90 € za 1 m2. Pre viac informácí o cene strechy s krytinou SATJAM nás kontaktujte formulárom.

Previous Next
Plechová strešná krytina
Plechová strešná krytina
Pri kúpe strešnej krytiny zľava 10 % na odkvapovy system. Zľavy až 20%....
Krytina od 4,70 EUR za m2
Krytina od 4,70 EUR za m2
Zaujímavé ceny na strešné krytiny Mediterran od 4,70 € za m2
Pálená strešná krytina
Pálená strešná krytina
Strešná krytina TM Kikinda. Záruka 30 rokov. Doprava ZDARMA.
Kompletná montáž strechy
Kompletná montáž strechy
pri objednaní kompletnej realizácie strechy celková doprava ZDARMA
Krovy na mieru
Krovy na mieru
pri objednaní montáže krovu morenie proti škodcom ZDARMA
Cena krytiny od 4,9 EUR
Cena krytiny od 4,9 EUR
Bezkonkurenčné uvádzacie ceny na strešné krytiny TM, len 4,90 € za m2...
33,3% krytiny ZADARMO
33,3% krytiny ZADARMO
Pri zakúpení strešnej krytiny Mediterran 33,3% strešnej krytiny ZDARMA
Strešná krytina Mediterran
Strešná krytina Mediterran
Pri zakúpení strešnej krytiny Mediterran palety a doprava ZDARMA

Najlepší stropný systém konečne aj na Slovensku