1. Skip to Menu
 2. Skip to Content
 3. Skip to Footer

Všetko pre Vašu strechu - pod jednou strechou!

Čo potrebujete vedieť o strechách? Ceny strešnej krytiny, ceny strešných doplnkov, alebo cenu strechy? Ako urobiť strechu?


Strešná krytina Grande

Strešná krytina SATJAM Grande je moderná ľahká strešná krytina s univerzálnym použitím. Strešná krytina Grande je svojím nezameniteľným tvarom, ktorý charakterizuje mohutný oblúk, má táto veľkoformátová strešná krytina veľké množstvo priaznivcov. Strešná krytina Grande má charakteristický tvar a celkový dojem strechy pripomína klasickú „románsku škridlu".

Strešná krytina SATJAM Grande a jej využitie

Strešnú krytinu Grande je možné použiť na novostavby rodinných domov alebo na rekonštrukcie striech vrátane rekonštrukcií v historickej zástavbe.


Prečo sa rozhodnúť pre strešnú krytinu SATJAM Grande

Galériastrešnej krytiny SATJAM

plechova-stresna-krytina-satjam-grande-icetabs.jpg
  Nízka hmotnosť
  hmotnosť strešnej krytiny Grande je až 10 x nižšia ako je hmotnosť betónových strešných krytín, umožňuje optimalizovať náklady na stavbu domu už od samého začiatku. V spojení s niektorými farbami je táto strešná krytina takmer nerozoznateľná od klasických strešných škridiel.
  Vysoká kvalita materiálu
  vstupný materiál strešnej krytiny je nakupovaný u renomovaných dodávateľov, ako je napr. Arcellor Mittal, Myriad, Corus a ďalší.
  Široká ponuka farieb a povrchových úprav
  široká ponuka farieb a povrchových úprav strešnej krytiny Grande umožní zladenie strešnej krytiny s fasádou a ostatnými stavebnými prvkami.
  Dlhá životnosť strešnej krytiny
  50 - 60 rokov s minimálnymi nárokmi na údržbu strešnej krytiny, záruka na strešnú krytinu je poskytovaná v dĺžke 15 rokov.
  Servis a poradenstvo
  zdarma vám pripravíme kladací plán vrátane materiálového rozpočtu, a pokiaľ sa pre realizáciu rozhodnete, strechu väčšinou dopravíme na miesto stavby nákladným automobilom s hydraulickou rukou.
  Strešný systém
  aby nami dodávané strešné krytiny zodpovedali súčasným požiadavkám na moderné riešenie funkčného strešného plášťa, dodávame spoločne so strešnou krytinou tiež ucelený systém, tvorený strešnými doplnkami, ako sú hrebenáče, záveterné lišty, odkvapové plechy, prestupové prvky, difúzne fólie, originálny spojovací materiál a tiež odkvapy SATJAM Niagara.

Strešná krytina SATJAM Grande - technické údaje

Ľahké strešné krytiny SATJAM Grande sú vyrábané v pásoch s celkovou dĺžkou až 6000 mm, na mieru podľa kladacieho plánu, ktorý vám zdarma zhotovíme a zodpovieme tiež vaše otázky ohľadne konštrukcie a funkčnosti strechy. Vďaka modernej technológii je možné pri tejto strešnej krytine meniť dĺžku aj výšku vlny tak, že ju je možné prispôsobiť latovaniu alebo estetickým požiadavkám užívateľa. Detailné rozmery strešnej krytiny Grande sú uvedené v tabuľke.

Druhy vyhotovenia strešnej krytiny SATJAM Grande

Strešná krytina SATJAM grande rozmery

Minimálny sklon strechy je 10°. Uplatnenie strešnej krytiny na menšie sklony je možné po konzultácii s našimi technikmi. O montáži strešnej krytiny nájdete viac informácií v montážnom návode.

Systém strešnej krytiny Soft Line

Pri nízkych sklonoch striech môže v určitých prípadoch dôjsť k vzlínaniu vlhkosti v pozdĺžnom spoji dvoch tabúľ. Z toho dôvodu je strešná krytina SATJAM Grande vybavená dvoma poistnými odvodňovacími drážkami - jednou v hornej vlne a druhou v spodnej. Podstrešie strešnej krytiny je tak dokonale chránené proti náhodnému vniknutiu vlhkosti.

TIP: Hľadáte alternatívu k engobovaným škridliam? Strešná krytina SATJAM

Previous Next
Krovy na mieru
Krovy na mieru
pri objednaní montáže krovu morenie proti škodcom ZDARMA
Strešná krytina Mediterran
Strešná krytina Mediterran
Pri zakúpení strešnej krytiny Mediterran palety a doprava ZDARMA
Cena krytiny od 4,9 EUR
Cena krytiny od 4,9 EUR
Bezkonkurenčné uvádzacie ceny na strešné krytiny TM, len 4,90 € za m2...
Plechová strešná krytina
Plechová strešná krytina
Pri kúpe strešnej krytiny zľava 10 % na odkvapovy system. Zľavy až 20%....
Betónová strešná krytina
Betónová strešná krytina
Pri zakúpení strešnej krytiny Mediterran 1/3 strešnej krytiny ZDARMA ...
33,3% krytiny ZADARMO
33,3% krytiny ZADARMO
Pri zakúpení strešnej krytiny Mediterran 33,3% strešnej krytiny ZDARMA
Kompletná montáž strechy
Kompletná montáž strechy
pri objednaní kompletnej realizácie strechy celková doprava ZDARMA
Krytina od 4,70 EUR za m2
Krytina od 4,70 EUR za m2
Zaujímavé ceny na strešné krytiny Mediterran od 4,70 € za m2

Najlepší stropný systém konečne aj na Slovensku