1. Skip to Menu
 2. Skip to Content
 3. Skip to Footer

Všetko pre Vašu strechu - pod jednou strechou!

Čo potrebujete vedieť o strechách? Ceny strešnej krytiny, ceny strešných doplnkov, alebo cenu strechy? Ako urobiť strechu?


Strešná krytina Bond Exclusive

Strešná krytina SATJAM Bond Exclusive je exkluzívna, a pritom cenovo dostupná. Strešná krytina vyniká ako svojím tvarom, tak svojím farebným vyhotovením aj špecifickou povrchovou úpravou. Imponujúca je aj 80-ročná životnosť strešnej krytiny garantovaná 30-ročnou zárukou. Vďaka malému formátu šablón sa strešná krytina predovšetkým hodí na zložitejšie tvary striech, ale vynikne aj na strechách jednoduchých.

Strešná krytina SATJAM Bond Exclusive a jej využitie

Strešnú krytinu Bond Exclusive je možné použiť na novostavby rodinných domov alebo na rekonštrukcie striech vrátane rekonštrukcií v historickej zástavbe.


Prečo sa rozhodnúť pre strešnú krytinu SATJAM Bond Exclusive

Galériastrešnej krytiny SATJAM

plechova-stresna-krytina-satjam-vloz-img-4.jpg
  Dlhá životnosť strešnej krytiny, záruka 30 rokov
  pôvod oceľovej strešnej krytiny s minerálnym posypom sa datuje niekedy do 60. rokov na Novom Zélande. Systém sa potom veľmi rýchlo rozšíril po celom svete, takže životnosť aj záruky strešných krytín sú preverené rôznorodými poveternostnými podmienkami i časom. Na strešnú krytinu Bond Exclusive záruka 30 rokov.
  Vysoká kvalita materiálu
  vstupný materiál strešnej krytiny je nakupovaný u renomovaných dodávateľov, ako je napr. Arcellor Mittal, Myriad, Corus a ďalší. Ďalšie vrstvy, výroba a následné skúšanie strešnej krytiny umožňujú poskytnúť dlhšiu záruku - 30 rokov.
  Široká ponuka farieb a povrchových úprav
  strešná krytina SATJAM Bond Exclusive sa vyrába až v dvadsiatich farebných variantoch, čo podporuje mimoriadny estetický vzhľad tejto strešnej krytiny. Zároveň ponúkame najširšiu farebnú paletu tohto druhu strešnej krytiny na trhu.
  Vysoká odolnosť
  vďaka niekoľkovrstvovej povrchovej úprave strešnej krytiny je možné túto použiť v extrémnych poveternostných, dokonca aj korozívnych, podmienkach.
  Servis a poradenstvo
  zdarma vám pripravíme kladací plán vrátane materiálového rozpočtu, a pokiaľ sa pre realizáciu rozhodnete, strechu väčšinou dopravíme na miesto stavby nákladným automobilom s hydraulickou rukou.
  Strešný systém
  aby nami dodávané strešné krytiny zodpovedali súčasným požiadavkám na moderné riešenie funkčného strešného plášťa, dodávame spoločne so strešnou krytinou tiež ucelený systém, tvorený strešnými doplnkami, ako sú hrebenáče, záveterné lišty, odkvapové plechy, prestupové prvky, difúzne fólie, originálny spojovací materiál a tiež odkvapy SATJAM Niagara.

Strešná krytina SATJAM Bond Exclusive - technické údaje

Ľahké strešné krytiny s minerálnym posypom SATJAM Bond Exclusive sú vyrábané v šablónach s rozmermi uvedenými v tabuľke. Dodané sú na základe kladacieho plánu, ktorý vám zdarma zhotovíme a zodpovieme tiež vaše otázky ohľadne konštrukcie a funkčnosti strechy. Vďaka malým rozmerom šablón strešnej krytiny a ich nízkej hmotnosti vám strechu s rozlohou napr. 160 m2 privezieme iba na troch paletách a vy ušetríte ako na nákladoch za presun materiálov, tak na montážnych nákladoch, pretože montáž strešnej krytiny je veľmi rýchla a jednoduchá.

Minimálny sklon strechy je 12°. Uplatnenie krytiny na menšie sklony je možné po konzultácii s našimi technikmi. Viac informácií o montáži nájdete v montážnom návode.

Technické dáta strešnej krytiny

Strešná krytina 5-dielna šablóna
Dĺžka/užitočná dĺžka 1020/950 mm
Šírka/užitočná šírka 450/410 mm
Užitočná plocha 0,39 m2
Počet šablón/m2 2,56 ks
Hmotnosť cca 6,5 kg/m2
Min. sklon 12°
Previous Next
Krytina od 4,70 EUR za m2
Krytina od 4,70 EUR za m2
Zaujímavé ceny na strešné krytiny Mediterran od 4,70 € za m2
Strešná krytina Mediterran
Strešná krytina Mediterran
Pri zakúpení strešnej krytiny Mediterran palety a doprava ZDARMA
Kompletná montáž strechy
Kompletná montáž strechy
pri objednaní kompletnej realizácie strechy celková doprava ZDARMA
Pálená strešná krytina
Pálená strešná krytina
Strešná krytina TM Kikinda. Záruka 30 rokov. Doprava ZDARMA.
Krovy na mieru
Krovy na mieru
pri objednaní montáže krovu morenie proti škodcom ZDARMA
Plechová strešná krytina
Plechová strešná krytina
Pri kúpe strešnej krytiny zľava 10 % na odkvapovy system. Zľavy až 20%....
Betónová strešná krytina
Betónová strešná krytina
Pri zakúpení strešnej krytiny Mediterran 1/3 strešnej krytiny ZDARMA ...
33,3% krytiny ZADARMO
33,3% krytiny ZADARMO
Pri zakúpení strešnej krytiny Mediterran 33,3% strešnej krytiny ZDARMA

Najlepší stropný systém konečne aj na Slovensku